Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklapio adresas yra: https://www.taikasumaistu.lt

Kokią informaciją apie jus mes saugome ir kodėl mes juos saugome

Komentarai

Kada lankytojai svetainėje parašo komentarus, mes saugome tuos duomenis, kurie yra matomi komentarų formoje, taip pat saugome lankytojo IP adresą ir naršyklės “user agent” eilutę, kurio pagalba aptinkame brukalus.

Taip pat užkoduotas jūsų el. pašto adresas (hash) gali būti perduotas „Gravatar“ paslaugos tiekėjui tam, kad jie patikrintų ar jūs naudojatės jų paslauga. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką rasite paspaudę šią nuorodą https://automattic.com/privacy/. Po jūsų komentaro patvirtinimo, jūsų profilio nuotrauka bus matoma viešai prie jūsų komentaro.

Slapukai

Kaip ir daugelyje kitų svetainių mes naudojame naršyklės slapukus tam, kad rinktume papildomus duomenis spie svetainės naudojimasi ir pagerintume svetainės veikimą. Slapukuose nėra naudojama jokia jūsų asmeninė informacija, kuri galėtų padėti jus identifikuoti.

Jei jūs paliekate komentarą mūsų svetainėje, jūsų vardas, el. pašto adresas ir svetainė gali būti išsaugoma naršyklės slapukuose, tai yra daroma jūsų patogumui, kad kitą kartą rašant komentarą jums nereiktų vėl pildyti šios informacijos. Šie slapukai jūsų naršyklėje bus saugomi vienerius metus.

Jei turite paskyrą mūsų svetainėje, tada jums prisijungus bus sukuriamas laikinas slapukas, kuris parodys ar jūsų naršyklėje slapukai yra įjungti. Šiame slapuke nebus saugoma jokia asmeninė informacija ir pats slapukas bus ištrintas jums uždarius naršyklę.

Mes taip pat naudojame „Google Analytics“ slapukus tam, kad galėtume stebėti svetainės lankomumo statistika.

Naujienlaiškiai

Užsiprenumeravus naujienlaiškį, jūsų el. paštas yra siunčiamas į Mailchimp sistemą, kurioje galioja atskira privatumo politika bei terminai ir sąlygomis. Šioje sistomoje el. pašto adresai yra grupuojami pagal siunčiamų naujienlaiškių tipus.

Įterptinis trečiųjų šalių turinys

Svetainės įrašuose galima įterpti trečiųjų šalių turinį “embedded content”, pvz. video (youtube) ar paveiksliukus. Įterptinis trečiųjų šalių turinys yra užkraunamas iš trečiosios šalies svetainės, kurios taip pat gali rinkti informaciją apie jus, naudoti naršyklės slapukus, analitikos įrankius ir sekti naudojimąsi įterptiniu kodu, jei jūs turite paskytrą jų svetainėje.

Analitika

Šioje svetainėje yra naudojamas Google Analytics įrankis.

Kiek laiko mes saugome jūsų informaciją

Jei jūs paliekate komentarą, tada pats komentaras ir jo metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Tai yra darome dėl to, kad kitą kartą jums rašant komentarą jis būtų automatiškai atpažįstamas ir nebereikėtų laukti, kol jis bus patvirtintas.

Kam atskleidžiame jūsų informaciją

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami automatinėse brukalų aptikimo sistemose.

Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Mes dedame visas pastangas nuo neteisėtos prieigos prie turimos informacijos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, pačią svetainę šifruojame naudodami SSL protokolą, prieigą prie duomenų turi tik puslapio administratorius.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2018 gegužės 25 d. Apie bet kokius Privatumo politikos pasikeitimus vartotojai bus informuoti svetainėje ir siunčiant pranešimus elektroniniu paštu.

s2Member®